nadziko.eu
Rozkładam namiot

Czy namiot dachowy będzie pasował do mojego auta

Nie musisz posiadać wielkiej terenówki. Oferowane namioty można również zamontować na wielu samochodach osobowych.

Wymagane są:

  • dopuszczalne obciążenie dynamiczne dachu pojazdu oraz bagażnika dachowego  75 kg. Parametry te należy sprawdzić w dokumentacji technicznej pojazdu oraz bagażnika.
  • możliwość rozstawienia belek poprzecznych bagażnika na dachu pojazdu na szerokość  76 cm

Jeśli masz wątpliwości, czy można bezpiecznie zamontować nasz namiot na dachu Twojego auta, napisz do nas wiadomość email.

Jak wygląda procedura wypożyczenia namiotu?

Sprawdzamy dostępność w preferowanym terminie, sprawdzamy parametry auta oraz parametry posiadanego bagażnika lub bagażnik dachowy, który mamy zapewnić my. Koszt najmu naszego bagażnika (jeśli posiadamy kompatybilny) to 60 zł za tydzień lub 100 zł na dłuższy okres. Przy rezerwacji terminu pobieramy 300 zł zadatku. Umawiamy się na montaż na konkretny termin (proszę zarezerwować ok 2 godziny), podpisujemy umowę, przy zawarciu umowy prosimy o dwa dokumenty ze zdjęciem do wglądu (dowód osobisty i prawo jazdy), przyjmujemy płatność z góry oraz kaucję w wysokości 2000 zł, prezentujemy jak wszystko działa i życzymy udanego wyjazdu 🙂

Czystość w naszych namiotach

Wypożyczając od nas namiot możesz mieć pewność, że jest on czysty i przygotowany na Twoją przygodę. Nasze namioty są po każdym wypożyczeniu gruntownie sprzątane, a od niedawna również każdorazowo ozonowane. Oryginalne materace są zabezpieczone dodatkowymi membranami, a ich pokrowce są regularnie prane. Zawsze też dostaniesz świeżo uprane i pachnące prześcieradło, zupełnie jak w hotelu.